Czym jest firma Konferenser?

Z czym się kojarzy? Oczywiście najbliższym słowem jest konferencja. Synonim szkolenia.
Otworzyliśmy dla Państwa nowa salę szkoleniowo-konferencyjną, aby w jak najlepszej atmosferze uczyć się, rozmawiać i dyskutować.

Aby czas nie upływał tylko i wyłącznie na uczeniu się oferujemy Państwu również możliwość skorzystania z barku kawowego łącznie
z ciastkiem z najlepszej cukierni. Na długie szkolenia proponujemy zakąski na zimno lub całe obiady w formie podawanej lub szwedzkiego bufetu.

I tak do wieczora.

Mija czas, a nie tylko nauką człowiek żyje.

Zorganizujemy każdą imprezę od A do Z. Zaproponujemy odpowiednie menu, udekorujemy salę, zaaranżujemy także atrakcje artystyczne. Państwu pozostawiamy dobrą zabawę i wierzymy, że będziecie zadowoleni z czasu spędzonego w naszej sali.

Nasza działalność to głównie: imprez jubileuszowych, okolicznościowych, konferencji dla firm, instytucji i osób prywatnych organizacja wesel, bali karnawałowych dla zakładów pracy i nie tylko. Nasze doświadczenie jest gwarancją jakości naszych usług. Możemy dostosować się do Państwa oczekiwań w zakresie:
- dobrej obsługi muzycznej
- obsługi fotograficznej imprezy
Pozwalamy sobie na organizowanie „babskich wieczorów” przy winku, dobrej muzyce, kiedy można porozmawiać o najnowszych trendach w makijażu i kosmetyce z profesjonalistkami .

Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z naszych usług staniecie się Państwo naszymi stałymi Klientami, co będzie dla nas największą satysfakcją .